Contact

Ons team:

Khalid_rechthoek 2
Khalid Elamri
Commercieel Manager
Serge Kramer - Rayon West
Hygiene Paper Specialist
S.kramer@abenareseller.nl
Tel. 06-83 79 89 15
bart bekooij
Bart Bekooij - Rayon Zuid
Food Industry Specialist
B.bekooij@abenareseller.nl
Tel. 06-12 85 23 53
Ellen_Dommerholt_rechthoek
Ellen Dommerholt - Rayon Noord-Oost
Cleaning Specialist
E.dommerholt@abenareseller.nl
06-82 61 94 01
Willem van der Sman
Sales Support
willem@abena.nl
Tel. 0485-581182
Bart Roth
Sales Support
bart@abena.nl
Tel. 0485-581183
Lobke Albers
Marketing & Sales Support
l.albers@abenareseller.nl
Tel. 0485-581142
mijke-Lintzen_rechthoek
Mijke Lintzen
Productmanager Non-Healthcare

ABENA Re-Seller BV Nederland

Akkerdistel 2B

5831 PJ  BOXMEER

Telefoon: 0485 58 11 58

E-mail: info@abenareseller.nl

Disclaimer

Privacy

abena-reseller-akkerdistel-2-boxmeer-groothandel-leverancier-nederland

Heeft u vragen, wilt u een afspraak maken of wilt u een offerte aanvragen, neem gerust contact op met een van onze medewerkers.

Laden